Mutfak Tezgahı

1997 yılından itibaren mermer imalatı konusunda uzmanlaşmış ekibimizle sizlere mutfak tezgahı imalatında da hizmetler sunmaktayız. Granit, mermer, çimstone ve belenco gibi marka taşların imalatını yaptığımız bunca süre içerisinde sizin tercih ettiğiniz model üzerinde atölyemizde tezgahın imalatı yapıyoruz ve en kısa süre içerisinde evinize gelip mutfak tezgahın montajını yapıyoruz. Sakarya bölgesinde her yere hizmet sağlıyoruz, ücretsiz ölçü alıp seçeceğiniz modele göre fiyat veriyoruz ve imalatını gerçekleştiriyoruz.

Sakarya Mutfak Tezgahı Modelleri

Yukarıdaki örneklerde gördüğünüz mutfak tezgahı modellerine sizlerde sahip olabilirsiniz. Mutfak tezgahı fiyatları ve detaylı bilgi için, yapmanız gereken iletişim bölümünde bulunan numaradan bizi aramanız veya iletişim formunu doldurup mail göndermeniz. En kısa sürede ustalarımız ücretsiz ölçü için ziyaretinize gelecek ve gerekli çalışmalara başlayacaklardır.

Mutfak dolaplarınıza en uygun mutfak tezgahını, istediğiniz model taşa göre dizayn ediyoruz. Genel olarak çimstone, granit ve belenco taşları tercih edilmektedir. Sizlerde fikir edinmek veya detaylı bilgi almak için ürünlerimizin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede ofisimize gelmeden, evinizden, istediğiniz model taş üzerinden dekor çalışması yapabilirsiniz.