Barbekü Modelleri

Coşar mermer olarak yapı malzemeleri ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Barbekü, hayrat, çeşme, ekmek fırını, köpek kulübesi ve bahçe süsleri gibi bir çok yapı malzemesini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bahçeleriniz ve balkonlarınız için sizler için teslimatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz beton barbekü modelleri ve fırın modellerimizi aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. Hepsi birbirinden kaliteli dökme betondan imalatı gerçekleştirilmiş, kırılma ve patlama yaratmayan, sıcağa dayanıklı ürünlerdir.

Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ve hiç ofisimize gelmeden siparişlerinizi verebilirsiniz. Barbekü yanında diğer ürünlerin hizmetini de vermekteyiz. Bu ürünler içinde detaylı bilgi almak için diğer yapılan uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Barbekü Modelleri

İstediğiniz barbekü veya yapı taşı malzemesini adresinize teslimat ve montajını gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz renkte boyayarak bahçenize ve evinize yakışanı yapıyoruz. Sakarya bölgesinde tüm barbekü modellerinin hizmetini siz değerli müşterimize sunmaktayız.


Bahçe Barbekü Özellikleri

  • Bims / pomza ham maddesinden üretilmiştir.
  • Sıcaklığa ve ısıya oldukça dayanıklıdır. Patlama riski olukça azdır.
  • Kar, yağmur veya güneşe dayanıklı bir maddeden üretilmiştir.
  • Boyaya dayanıklıdır uzun süre gidecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Düzgün ve sağlam bir zemine kurulduğunda uzun yıllar kullanılmaktadır.

Bahçe Barbekü Ölçüleri

En çok merak edilen konulardan biri barbekülerin ölçüleri. Çünkü bahçe veya balkonlarına düşünen müşterilerimizin yer bulma konusunda ciddi düşünceleri oluyor. Bu sebeple bu bölümde de ölçüler hakkında bilgi vereceğiz.

Toplam uzunluğu: 232 cm
Tabla genişliği: 67×120 cm
Tabla yüksekliği: 77 cm
Izgara yuvası: 42×68 cm
Ağırlığı: 500 kg

Scroll to Top
Hemen Ara