Mermer Sehpa Modelleri

Sakarya mermer, çimstone ve granit sehpa modelleri Coşar Mermer’de. İstediğiniz model taştan sizlere özel olarak ürettiğimiz sehpa modellerini atölyemize gelerek veya ürünler kısmındaki taşlardan modelinizi beğenerek istediğiniz türde sehpayı imalat ediyoruz.

Bir çok türde; yuvarlak, kare, dikdörtgen masanın üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken iletişim kısmından istediğiniz bir numarayı arayarak bilgi almak veya ofisimizi ziyaret etmek.

Mermer Sehpa Modelleri

Siyah ve altın (gold) ayaklı mermer orta sehpa modelleri aşağıdaki görselde paylaşılmıştır. İstediğiniz renk ve ayak modeline göre siparişleriniz imal edilmektedir.
Sipariş vermek için iletişim sayfasındaki numaralardan ulaşabilir, ofisimizi ziyaret edip hazır ürünlerden alabilirsiniz. Dilerseniz, iletişim formunu doldurun biz sizlere ulaşım sağlayalım. Sakarya içerisindeki bölgelere nakliye dahil ürün teslimatı da gerçekleştirilmektedir.

Mermer Yemek Masası Modelleri

Çoşar Mermer ekibi olarak istediğiniz taş modeline göre mermer yemek masası imal etmekteyiz. Ofisimizden veya ürünlerimiz yer alan taş modellerine göre mermer yemek masaları imalatı gerçekleştiriyoruz. Yemek masaları, zigon sehpalar, orta sehpalar… Mermer ile ilgili tüm ev eşyalarının imalatı için, detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterli.

Scroll to Top
Hemen Ara